Koła Jednostka Prezes, Sekretarz, Skarbnik
Koło nr 1
PKP Polskie Linie  Kolejowe S.A. Oddział Regionalny 61-875 Poznań, al. Niepodległości 8 Maciej Błaszkowski Maria Kowalczyk T. Bacajewski-Tomczuk
Koło nr 3
Biuro Projektów Komunikacyjnych Sp. z o.o. 61-891 Poznań, Kościuszki 68 Teresa Baumann Robert Giemza M. Oppeln-Bronikowski
Koło nr 4
FERROCO S.A. 60-324 Poznań, Marcelińska 92/94 Barbara Koszutska Andrzej Biskupski U. Konieczna-Czwojdrak
Koło nr 5
Politechnika Poznańska Instytut Inżynierii Lądowej 61-138 Poznań, Piotrowo 5 Jarosław Wilanowicz Andrzej Pożarycki
Koło nr 7
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne 60-244 Poznań, Głogowska 131/133 Andrzej Zawal Marcin Włódarczyk Wojciech Kuźmiak
Koło nr 8
Koło Międzyzakładowe 62-500 Konin, Świętojańska 20 Mirosława Desecka Ryszarda Wieczorek Iwona Stawicka
Koło nr 9
Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu 60-715 Poznań, Kolejowa 4 Sylwester Sokół Mirosław Stróżyk Łukasz Kopeć
Koło nr 10
Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu 61-623 Poznań, ul. Wilczak 51 Agata Wojciechowska Agnieszka Sawińska Marcelina Czerniak
Koło nr 11
TORPOL S.A. 61-052 Poznań, ul. Mogileńska 10G Marek Sawala Przemysław Bresch
Koło nr 13
Biuro Inżynierii Transportu BIT S.J. 61-838 Poznań, ul. Wrocławska 10 Łukasz Walter Andrzej Maćkowiak Joanna Thiem
Koło nr 14
PKP Polskie Linie  Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych 61-875 Poznań, al. niepodległości 8p. 339 Jacek Trempała Dariusz Szczęśniak Andrzej Czajka
Koło nr 15
PKP CARGO Biuro Wsparcia Technicznego 61-818 Poznań, ul. Taczaka 10 Roman Gęsty Paweł Szałek Jerzy Dyr
Koło nr 16
Zarząd Dróg Miejskich 61-623 Poznań, Wilczak 16 Tadeusz Guzikowski Jadwiga Tabaczyńska Elżbieta  Walentowska
Koło nr 20
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu 60-765 Poznań, Siemiradzkiego 5a Andrzej Ziółkowski Jacek Wiktor Maria Borkowska
Koło nr 30
Colas Sp. z o.o. 62-070 Palędzie, Nowa 18 Aldona Mizgalska Jacek Szymanowski
Koło nr 31
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Rejon Dróg Krajowych 63-000 Środa Wlkp., Libelta 2 Jerzy Helwig Antoni Lebryk Jacek Gabała
Koło nr 33
Rejon Dróg Wojewódzkichw Nowym Tomyślu 64-300 Nowy Tomyśl, Poznańska 42 Hubert Wieczorek Robert Poznański Hanna Owczarczak
Koło nr KO
Koło przy ZO SITK Zygmunt Nowak Maria Kułakowska
Koło nr ZO
Koło Seniorów przy ZO SITK Stanisław Janiak Marek Dobrzykowski Anna Rothe

[/table]